Kérdése van? 56/513-354 30/ 219 9244

angol nyelvoktatás gyerekeknek

Nyelviskolánk különböző angol nyelvtanfolyamokat kínál 6-11 éves gyerekeknek, így mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb módszert az angol nyelv elsajátításához.

Klasszikus gyerekközpontú angol nyelvoktatás: 1-2. és 3-4. osztályosok számára tervezett, kis csoportos foglalkozások, ahol a gyermek egyéni képességeire és tempójára összpontosítunk. A tanulás itt a gyermek érdeklődését követi, kreatív és interaktív módon.
Mesealapú angol nyelvoktatás: ebben a programban a gyerekek a mesék varázslatos világán keresztül ismerkednek meg az angol nyelvvel. A mesék nemcsak a fantáziát és a kreativitást fejlesztik, hanem az angol nyelv könnyebb elsajátításához is hozzájárulnak.
Angol nyelvoktatás az Oxigén Sóbarlangban: Egyedülálló lehetőség, hogy a gyerekek a sóterápia jótékony hatásai közepette tanuljanak angolt. Ez a különleges környezet nemcsak az egészséget támogatja, hanem a koncentrációt és a nyugodt tanulási légkört is elősegíti.
Minden programunkat úgy alakítottuk ki, hogy az angol nyelvtanulás élménye mellett a gyerekek személyes fejlődését is elősegítsük. A tanfolyamokat tapasztalt oktatók vezetik, akik a gyermekek szükségleteit és érdeklődését szem előtt tartva alakítják ki az órákat.

📍 Helyszín: Dózsa György út 7. (illetve speciális esetekben az Oxigén Sóbarlang) 🕓 Időpontok: Délutánonként, heti egy alkalommal 💷 Ár: 2000 Ft/fő/alkalom - Klasszikus gyerekközpontú angol nyelvoktatás; 2500 Ft/fő/alkalom - Mesealapú angol nyelvoktatás; 3300 Ft/fő/alkalom (már tartalmazza a sóbarlangba belépés árát) - Angol nyelvoktatás az Oxigén Sóbarlangban

📞 Érdeklődni és jelentkezni lehet: Szolnokon, a Dózsa György út 7., I. emeleti irodánkban, az 56/513-354 és 30/219-9244 telefonszámokon, vagy a lingualinea@t-online.hu email címen.
Találják meg gyermekük számára a legmegfelelőbb tanfolyamot a Nyelvmágia Akadémián, ahol az angol nyelvtanulás valóban varázslatos kalanddá válik!

Ha bármilyen kérdése van, hívjon bennünket 0656/513-354,
0630/219-9244