Kérdése van? 56/513-354 30/ 219 9244

Iskoláról

Az iskoláról :
Az iskola Máltán belül Pembroke városában található, gyönyörű környezetben, saját medencével és étteremmel, az iskolán belüli apartmanokkal, 5 perces sétára a tengerparttól.
Az iskola itt 1991. óta működik, 500 diák befogadására alkalmas, mégis barátságos és családias hangulatú. Az iskola területén van medence, saját étterem, röplabda pálya, könyvtár, tanulószoba az órákon kívüli tanulásra, valamint közös társasági terek a diákok számára.
Tantermeink légkondicionáltak, és jól felszereltek, kényelmes tanulási körülményeket biztosítva a diákoknak. Egy csoportban maximum 10 fő tanul.
Az iskola étterme a máltai árakhoz képest olcsóbb, és remek bulik, közös mozizások és közösségi élet helyszíne.
Diákjaink a világ minden tájáról érkeznek, ami nagyszerű lehetőség a nyelv gyakorlására, hiszen így a diákok csak angolul kommunikálnak egymással.

Nyelvtanfolyamok / kurzus típusok :
- Standard kurzus (20 tanóra / hét) a gyakorlatban 2 x 1,5 óra / nap, 09.00.-12.15 között egy 15 perces szünettel.
- Intenzív kurzus (30 tanóra / hét) a gyakorlatban 3 x 1,5 óra / nap, 09.00.-14.30 között egy 15 perces, valamint egy hosszabb, 45 perces ebédszünettel.
- Kiegészítő Üzleti angol tanfolyam (10 extra lecke / hét a standard tanfolyam kiegészítőjeként, állás interjúra felkészítő, sales és marketing, üzleti és prezentáció témájú).
- Üzleti angol (standard 20 órás, vagy 30 órás intenzív)
- Ezen kívül kínálunk nyelvvizsgára felkészítő kurzust (Cambridge FCE, CAE, valamint IELTS – ezek 10-12 hetes kurzusok), és egy személyes órákat.

Szállás :
Az iskolán belül rendelkezésre állnak apartmanok:
- Standard apartman
- Comfort apartman (klimatizált)
- Studio (klimatizált)
Az apartmanokon belül egy, illetve két ágyas szobák vannak, egy apartmanhoz három szoba tartozik, a fürdőszoba és a konyha / nappali a közös használatú. A konyha jól felszerelt, főzésre alkalmas (hűtő, mikro, tűzhely, sütő, kenyérpirító, vízforraló van). Az apartmanokat minden nap takarítják, és tiszta törölközőt,illetve ágyneműt adnak,csakúgy mint egy hotelban.

Ha bármilyen kérdése van, hívjon bennünket 0656/513-354,
0630/219-9244