Kérdése van? 56/513-354 30/ 219 9244

csoportos tanfolyamok

Célunk a nyelvtanulás leghatékonyabb, legigényesebb formájának megteremtése, melynek középpontjában a hallgató igényeit szem előtt tartó, minőségi szolgáltatás áll.

• Az oktatások 60 órás moduláris rendszerben folynak, ami azt jelenti, hogy egy-egy modul elvégzése után a hallgatók tudásszintjét felmérjük és így pontos visszajelzést kapunk a haladásuk üteméről, tudásszintjükről. Így a hallgatók látják, hogy mi szükséges ahhoz, hogy az általuk kitűzött szintig eljussanak.
  • Felkészítünk általános nyelvből, kezdő szinttől közép és felsőfokig angolból; németből, franciából és olaszból az alapoktól akár a középfokú nyelvvizsgáig. A képzést igény szerint heti 1x2, 2x2 vagy 2x3 órás normál ütemű tanfolyamokon végezzük.
  • Nyáron igény esetén heti 20 órás, 3 hetes turnusokban intenzív (60 órás) tanfolyamokat szervezünk elsősorban diákoknak, de várjuk felnőttek jelentkezését is.
  • Képzéseink kommunikáció-centrikusak, a beszédfejlesztés segítése céljából profi nyelvtanárokat biztosítunk.
  • Az oktatás a Linea Nyelviskola tantermeiben, (Szolnok, Dózsa György u. 7. és Kossuth út 3.) családias légkörben folyik. Bizonyos esetekben más helyszíneken is tartunk képzéseket.
  • A tankönyveken kívül az oktatást támogató, kiegészítő tansegédletet biztosítjuk, valamint ingyenes „próbavizsgát” szervezünk, melyen tényleges vizsgafeladatok gyakorlására kerül sor.
Bízunk abban, hogy mind módszereinkben, mind programunkban a hallgatók céljait figyelembe véve olyan minőségi, magas szintű képzést folytatunk, amely a piacon rólunk kialakított pozitív képet fenntartja, illetve fejleszti.

Ha bármilyen kérdése van, hívjon bennünket 0656/513-354,
0630/219-9244